بر و بچه های کاردانی بهداشت عمومی87
كاردان هاي بهداشت خانواده و مبارزه با بیماریها دانشگاه علوم پزشكي كاشان ورودي بهمن 87

 

قبل از اينكه برم سراغ مشكلات پيش آمده

سالروز ولادت حضرت معصومه و روز دختر را به پيشگاه آقا امام زمان و تمامي دختران گل جهان تشيع تبريك مي گويم.

 

خوب همون طوري كه خودتون هم اطلاع دارين متاسفانه چند روزي مي شه كه به علت مشكلاتي كه داشتم كمتر تونستم به وب سر بزنم. ( به حمد ا... دوستان جاي خالي ما را پر كردند!!!!)

نمي دونم چند وقت يكبار چه اتفاقي مي افته كه بچه ها شوخي هاشون از حد خودش مي گذره و يك سري از دوستان هم طبيعتا از كوره در مي رند و ...

فقط مي تونم بهتون بگم كه ديگه بسه!!! بعد از دو سال تحصيلات دانشگاهي، زندگي خوابگاهي و ... براي قشر دانشجو زشته كه اين شكلي به جون هم بيافتند و هرچه از دهنشون در مياد به هم بگند.

دوستان گلم اگه اين حرفها فقط بين خودمون رد و بدل مي شد شايد مشكل خاصي نداشت ولي اين حرف هايي كه ما و شما به هم مي زنيم توي كل دانشگاه پيچيده و متاسفانه نه تنها بچه هاي خانواده و مبارزه ورودي بهمن87 كاشان بلكه خانواده اي ها و مبارزه اي هاي سالهاي قبل در كل ايران هم از اين الفاظ استفاده مي كردند.

با بچه هاي كارشناسي ناپيوسته عمومي كه صحبت مي كنم اونا هم همين حرف هاي كه نمي خوام در اينجا قيد كنم مي زنند.

اما نه به اين شكل؛ ما ديگه شورش را در آورديم.

امروز كه توي وب سير مي كردم و مطالب نويسنده ها و نظرات خواننده ها را در اواخر ترم قبل مي خوندم حال و هوام كلا عوض شد و به خودم گفتم چرا فقط اواخر ترم كه مي شه بچه ها بيشتر با هم صميمي ميشن.

همكلاسي هاي عزيز اين ترم آخري هم همين طور كه يك ماهش گذشت؛ چند ماه باقي ماندش هم به زودي خواهد گذشت و همگي بايد تلخ ترين قسمت داستان يعني خداحافظي را با هم مرور كنيم.

بنده هم به عنوان يك همكلاسي اومدم كه بهتون بگم بچه ها بياييد آخرين صفحه كتابچه كارداني هاي بهداشت را متفاوت با هميشه ورق بزنيم.

گلايه هاي زيادي از همتون داشتم هم شما دوستان خودم بچه ه اي مبارزه و هم همكلاسي هاي خانواده ايم؛ ولي بياييد كدورت ها را دور ريخته تا لحظات زيباي اواخر كارداني را در كنار هم سپري كنيم.

اين بار و براي اولين بار هرچند خودم نيز تا به حال موافق چنين كاري نبوده ام پيشنهاد يك اردوي مشترك  به ياد ماندني را دارم. (مي تونيد روي ما حساب كنيد.)

بايد از دوست محيطي هم كه نظر خصوصي در وب گذاشته اند (نظرشون را آخر همين پست ميذارم.) تشكر كنم و بگم كه تعريف از خود نباشه معرفت بچه هاي عمومي توي دانشگاه مثال زدنيه اما شما هم نشون دادين كه چندي از بچه هاي عمومي كم ندارين.

دمتون گرم    خيلي پايه ايد. (اگه رفتيم اردو خوشحال مي شيم شما هم ما را همراهي كنيد.)

اینم اون نظری که دخترای محیط تو وب گذاشته بودند :

سلام این نظر رو به این خاطر می زارم تاازتهمتی که دو تا دختر خانواده ای با اسم یکی دیگه ویکی به دخترای محیط زدنداز خودمون یعنی دخترای محیط دفاع کرده باشم.ما آدمای نمک نشناسی نیستیم توی یه هفته کارآموزی از پسرای مبارزه ای هیچ بدی وبی احترامی ندیدیم وپشت سرشون هم بد نگفتیم ونگفتیم بی جنبه انداماازاونجایی که خصلت حسادت تو بعضی دخترا خصوصا خانواده ها زیاده این چرندیات رو تو وب شما گذاشتند .روزپنجشنبه می خواستیم یه تشکر اساسی ازتون بکیمیم اما نشد اماالان میگم مرسی بابت همه ی زحماتتون

[ دوشنبه نوزدهم مهر ۱۳۸۹ ] [ 13:30 ] [ health technician ] [ ]
درباره وبلاگ

اين وبلاگ به كمك بچه هاي مبارزه طراحي شد و از تاريخ دهم اسفند ماه 1388 به اميد رابطه اي سالم و دوستانه بين بچه هاي كلاس و دانشگاه شروع به كار كرد
به اميد پيش رفت روز افزون وبلاگ
امکانات وب